Середа, 20.03.2019, 14:21
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 406
Статистика

Онлайн всього: 22
Гостей: 22
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

У категорії оголошень: 172
Показано оголошень: 121-140
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 »


Сортувати по: Даті

Засідання творчої групи психологів, яке заплановано на 14.02.2019 переноситься. Про дату проведення буде повідомлено пізніше.    О.Медведєва 

Для керівників навчальних закладів | Переглядів: 22 | Дата: 13.02.2019 | Коментарі (0)

Моніторингові відвідування (візити) та лабораторно-інструментальні дослідження в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, закладах оздоровлення і відпочинку дітей (додається) Н.Прокопова


VІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2018" в активному поході по Україні. Проводяться тренінги для вчителів, викладачів, учнів, керівників навчальних закладів, готуються мега-семінари, активно летять пости у Фейсбуці й Інстаграмі.
Запрошуємо до участі у турнірі і спробувати себе в ролі керівника реальної компанії з реальними конкурентами.

Реєстрація доступна на сайті kint.com.ua, або за прямим посиланням: https://goo.gl/forms/IbQbZmlyiDzPWhvv2

Інформація щодо діяльності "гарячих ліній" та доступу до їх послуг. Просимо довести до відома учнів. О.Медведєва

Просимо до 01.03.2019 року надати проекти атестаційних листів на педагогів і керівників, які атестуються комісією ІІ рівня в 2019 році за зразками. Бутенко Н.

Дані, які були внесені в статистичний звіт № 85-к за допомогою програми "Курс:Дошкілля", повині повністю співпадати з даними, що подаються до управління статистики. Бутенко Н.

Доводимо до вашого відома Лист ДонНАБА про олімпіади для професійної орієнтації вступників. Просимо ознайомити з наданою інформацією учнів 11-х класів та їх батьків. О.Медведєва

Доводимо до вашого відома Лист облІППО від 01.02.19 № 97/30 "Про проведення Огляду моделей психологічного супроводу професійного розвитку педагогів в умовах реалізації Концепції НУШ" Просимо ознайомитись та за бажанням взяти участь у даному заході. О.Медведєва

Просимо ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018/2019 н. р. за наступним посиланням http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/63365/   Ірина Жежер


У 2018-19 навчальному році ДПА буде проводитися згідно Порядку проведення ДПАhttps://osvita.ua/legislation/Ser_osv/63274/    та наказу МОН №59 від 25.01.2019 року "Про проведення в 2018-2019 н.році ДПА осіб, які здобувають загальну середню освіту" http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/63341/    Прошу ознайомитися із зазначеними документами(за вказаними посиланнями) та врахувати у роботі! Ірина Жежер


До уваги директорів, заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів !!!

         Згідно листа департаменту освіти і науки Донецької ОДА від 24.01.2019,  Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості від 24.01.2019 № 02/15-012, з метою підвищення медіа-грамотності школярів, захисту свободи слова та вітчизняного інформаційного простору, Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості пропонує навчальним закладам Волноваського району  взяти участь у XXII Міжнародному конкурсі шкільних медіа.

         Додаткова інформація та Положення про XXII Міжнародний конкурс шкільних медіа знаходяться за посиланням: https://www.facebook.com/pg/InternationalSchoolMediaCompetition/posts/?ref=page+internal.

         Прийом заявок та конкурсних робіт   до 01.03.2019 року. Підведення підсумків та нагородження переможців XXII Міжнародного конкурсу шкільних медіа відбудеться 18-20 квітня 2019 року у м. Миколаєві.

         Контактні телефони: 0(512)-50-00-30 Марина Головченко.


Нагадуємо, що до 05.02.2019 року необхідно ознайомитись з матеріалами  щодо організації та проведення рєстрації на ЗНО

(за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1aheaw75-z-k1cSM61EKDQuTM9WqwhZgf  ), а також  пройти тестування. Повідомити Марченко О.А. за телефоном про успішне проходження тестування. 


Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти згідно листа № 1-9-23 від 15.01.2019 р. Міністерства освіти і науки України повідомляє, що розпочато реєстрацію учасників IX Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти (далі - Конкурс) у наступних номінаціях:

  • Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу):
  • Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міської школи);
  • Веб-сайти закладів дошкільної освіти :
  • Веб-сайти закладів позашкільної освіти:
  • Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної)освіти.

Конкурс проводиться Інтернет асоціацією України та Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації-Для участі у Конкурсі закладу освіті, що бажає взяти у ньому участь, необхідно до 09 лютого 2019 року подати на електронну адресу contest@inau.ua скан-копію заявки та заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/pTmVyu .

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі, критерії оцінювання та бланк заявки можна знайти за посиланням https://inau.ua/proekty/konkurs.

Звітування зазначена робота не передбачає.Ю. Шилова


Просимо ознайомитись з листом Донецького РЦОЯО. З 29.02 буде розміщено матеріали щодо організації та проведення реєстрації учасників ЗНО 2019.


Звернути увагу на результати конкурсу "Бебрас-2019" (додається). Ю.Шилова


Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету в лютому 2019року за потреби проведе курси для керівників закладів освіти за напрямком «Управління змінами в освіті». Навчання планується провести у Волновасі протягом 3 тижнів двічі на тиждень. Вартість навчання складає 750 грн. Мінімальна кількість осіб - 15. Кількість годин - 120. Курси без предметної підготовки. Для запису на курси необхідно до 01.02.2019 (15-00) надіслати ПІБ керівника, назва закладу (з поміткою - на курси «Управління змінами в освіті») на shakhmatova1979@ukr.net. О.Шахматова


До уваги заступників директорів з ВР, педагогів-організаторів!! Просимо ознайомитись з документами щодо проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). 


Відповідно до Плану обласних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), згідно з Положенням про Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста», Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром з 15 січня по 15 березня 2018 року буде проведений І (обласний) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2019» (далі – Фестиваль) за темою «Моя мала Батьківщина».

Запрошуємо взяти участь у районному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2019». (умови додаються)

Тема: «Моя мала Батьківщина»

Роботи  та заявки (1 робота в  номінації від школи ) надсилати на електронну адресу Донського ЕНЦ: denc_donskoe@ukr.net до 10 березня  2019 року.

Контактна особа:

Шульгіна Валентина Олександрівна, директор Донського ЕНЦ, тел.. 0958782532

Литвин Ірина Петрівна, методист Донського ЕНЦ, тел.. 0502139400


План еколого-натуралістичних заходів на 2019рік

1. Акція «Годівничка» з 1.11.2018р. Звіт – до 10.03.2019р

2.Початок акцій та конкурсів:

                        «Галерея кімнатних рослин» - січень – жовтень

Обласна виставка фоторобіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» - протягом рокуОбласний конкурс календарних хліборобських обрядів «Коло Сварога», протягом року, за календарними циклами.

                        Обласний етап екологічного конкурсу «Вчимося заповідувати»         (заочно), протягом року.

                        Обласний відкритий Чемпіонат з Інтернет-вікторин «Знай, люби, бережи» (І етап), січень – лютий.

3. Обласна науково-практична конференція «Біологічні дослідження та винахідництво» з 4 по 31 січня заочний, відбірко вий етап. Зареєструватися на сайті до 25 січня.

4. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея» з січня по 10 березня.

5.Всеукраїнський  юннатівський природоохоронний рух «Зелена естафета» - травень 2019рокуПошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"