Четвер, 02.07.2020, 09:39
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 441
Статистика

Онлайн всього: 17
Гостей: 16
Користувачів: 1
Lenchiksun
Форма входу

Мережа закладів

                                     

Мережа навчальних закладів району становить:

47 (у тому числі 3 у складі НВК) дошкільних;

49 загальноосвітніх навчальних закладів, з яких:

  • загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів - 41;
  • загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів - 4;
  • навчально-виховні комплекси - 3;
  • вечірня (змінна) школа - 1.

Мережа позашкільних навчальних закладів включає Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості, Волноваську станцію юних техніків, Донський еколого-натуралістичний центр.

Усі заклади освіти району мають україномовний статус.

Середня наповнюваність дошкільних закладів складає 75%: у міській місцевості – 98%; у сільській – 64%. До мережі ДНЗ входять 2 заклади, що мають групи спеціального призначення, в яких функціонують 4 групи для дітей з порушеннями розвитку мовлення. У 2-х ДНЗ м.Волноваха функціонують дві інклюзивні групи.

У Волноваському районі перебувають за межею пішохідної доступності і потребують підвезення до навчальних закладів 7% від загальної кількості учнів, які проживають на селі – це 479 учнів. Також 135 педагогів і 125 дітей дошкільного віку району потребують підвезення до 19 навчальних закладів за 21 маршрутом із 41 населеного пункту району. 100% дітей шкільного віку забезпечені безкоштовним підвозом.

Організація перевезення учнів і вчителів здійснюється лише власними шкільними автобусами, на балансі у відділі освіти перебуває 17 транспортних засобів.

Загальна кількість педагогічних працівників системи загальної освіти в 2016-17 навчальному році складає 1268, у тому числі у загальноосвітніх навчальних закладах - 941 працівник, у закладах дошкільної освіти – 293, позашкільної освіти – 34.


Пошук
Календар
$Календарь$
Архів записів
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"