Субота, 15.08.2020, 01:16
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 442
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

У категорії оголошень: 206
Показано оголошень: 41-60
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 10 11 »


Сортувати по: Даті

Просимо ознайомитися з листом Донецького облІППО "Щодо участі в освітніх проєктах Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» . та надати інформацію згідно з додатком до 01.09.2020 

Для керівників навчальних закладів | Переглядів: 24 | Дата: 22.07.2020 | Коментарі (0)

Просимо вас до 31.07.2020 року надати інформацію про кількість класів з інклюзивною освітою і кількість учнів з інвалідністю, які в них навчалися в школах Волноваського району протягом 2019-2020 року (включаючи опорну школу) за формою: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1q2OBL5Dx3YFf7RXNPTcPWpl2xIrEgInvuUdu18PX8_o/edit#gid=0

Для заповнення форми користуйтеся додатком.

 О.Ревякіна, 0509652585


Шановні директори ! Видавати документи буду в понеділок (але можливо і в суботу та неділю )! Прошу написати мені в ОСОБИСТЕ повідомлення в Вайбер або  просто зателефонувати,  коли приїдете,  щоб я могла скоригувати роботу!-

Лариса Ольховська, головний спеціаліст УОСМС Волноваської РДА, 0506426202


Шановні керівники! Просимо Вас та працівників Ваших колективів здати кров за можливістю. Н.Прокопова

 

Волновахская станция переливания крови испытывает недостаток донорского материала. В связи с этим работа станции находится под угрозой, вплоть до возможного закрытия.
Если дело доходит до переливания крови больному, то это то означает лишь одно – под угрозой его жизнь. Часто кровь нужна прямо здесь и сейчас, и её нет возможности привезти – просто не успеть. Поэтому необходимо полагаться на собственные резервы, которые зависят от ближайшей станции переливания крови. Чтобы существовали достаточные запасы крови и её компонентов – необходима местная станция переливания крови.
Призывает всех сдать кровь, чтоб помочь сохранить единственную станцию переливания крови в районе. Помните, что именно она обеспечивает кровью и её компонентами Волновахские больницы в которых получаем медицинскую помощь все мы, а также наши родные и друзья.
Адрес Волновахской станции переливания крови Центральная, 157
Контактный телефон: (06244) 4 71 25
Дни и часы работы станции: понедельник – пятница с 8:00 до 12:00

Спаси жизнь – сдай кровь!


Шановні керівники! Просимо надати 17.07.2020 електронний варіант

ВІДОМОСТІ результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання (який можна завантажити в кабінеті керівника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти   testportal.gov.ua)
 

з математики та фізики на ел.скриньку metodkoordynaciy@gmail.com. О.Грішко


Для ознайомлення та використання в роботі  лист Донецького облІППО від 16.07.2020 р. № 555/21 "Про  використання в роботі матеріалів щодо прийняття Декларації про державний суверенітет України" та Інформаційні матеріали до 30 років прийняття Декларації (лист та матеріали додаються). 

Просимо розмістити матеріали на офіційних сайтах. О.Грішко


Шановні директори! Просимо заповнити таблицю (ЗНО з хімії вкладка Хімія) за посиланням 17.07.2020 до 10.50 год. І.Жежер, О.Грішко


Просимо ознайомитися з протоколом засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.07.2020 року №32 з метою інформування щодо епідемічної ситуації в Донецькій області та дотримання запроваджених протиепідемічних карантинних заходів. Маріанна Бабенко, cпеціаліст УОСМС Волноваської РДА


Для ознайомлення та використання в роботі лист Донецького облІППО від 08.07.2020 №532/09.4 «Щодо участі у проєкті «Національна премія Global Teacher Prize Ukraine» (додається).  

Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує цікавий виклик, шанс проявити себе та заявити про свої здобутки на всю Україну, можливість стати частиною спільноти освітян - агентів змін, куди входять фіналісти минулих років, а також – гідні призи.
Цьогоріч додаткові номінації наступні:
1. «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine, що поїде на міжнародний освітній форум;
2. «Народний вчитель» - переможець народного голосування відправиться в складі освітнього десанту переймати досвід у закордонних колег;
3. «Вибір серцем» – грошовий приз та освітня подорож від Наталії Мосейчук;
4. Спеціальний приз для вчителя хімії від Zagoriy Foundation (100 000 гривень вчителю-переможцю та 100 000 гривень для потреб школи-переможця);
5. Спеціальна номінація для вчителів громадянської освіти від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні. Приз: сучасний ноутбук та поїздка на форум в Давосі у 2021 році.
6. Здійснення мрії, вказаної в анкеті фіналіста, від агрохолдингу МХП.

Подати заявку або номінувати колегу: https://globalteacherprize.org.ua/
Контактна особа – Ольга Нагорнюк, тел. 0964365634


Для ознайомлення та відповідного реагування лист Міністерства освіти і науки України від 07.07.2020 р. № 6/859-20 «Про Всеукраїнський онлайн-огляд підсумкових таборувань куренів (роїв) гри «Джура» у 2020 році» (додається). Звертаємо увагу, що до 25 серпня 2020 року треба зареєструватися (посилання в умовах проведення). Закладам, які зареєструвалися, заявку продублювати на ел.скриньку metodkoordynaciy@gmail.com.  М.Полукєєва


Просимо ТЕРМІНОВО заповнити анкету про актуалізацію даних про заклади дошкільної освіти, перейшовши за посиланням https://forms.gle/LBEh89B4tyFWMTHE9 ! Інформацію надавати відповідно до даних, які зазначені на сайті Міністерства юстиції України (так, як писали в заяві на ліцензію)!!! Лариса Ольховська, головний спеціаліст УОСМС Волноваської РДА, 0506426202


На запит СБУ просимо підтвердити або спростувати факт навчання даних осіб: Шабан  Олексій Ілліч,  20.06.1991 року народження  та Веселко Олександр Михайлович,  22.08.1967 року народження!

Лариса Ольховська, головний спеціаліст УОСМС Волноваської РДА, 0506426202


Просимо ознайомитися з листом департаменту освіти і науки  та надіслати  відповідну інформацію на електр. адресу olhovskayalarisa@ukr.net. Надають відповідну інформацію  ЛИШЕ ті, КОГО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ! Ольховська Лариса, головний спеціаліст УОСМС


Для ознайомлення та використання в роботі лист Головного управління статистики у Донецькій області від 03.07.2020 № 01-03/2141-20 про набір на 2020/21 навчальний рік на денну та заочну форму навчання в Національну академію статистики, обліку та аудиту (лист додається). Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайті за посиланням nasoa.edu.ua  О.Грішко


Для ознацйомлення та використання в роботы лист Донецького облІППО від 09.07.2020 №534/21 "Про проведення тренінгу "Права людини як найвища цінність" (додається).

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у тренінгу "Права людини, як найвища суспільна цінність". Тренінг відбудеться в м. Києві 16-19 серпня 2020 року. Метою тренінгу є підвищити рівень обізнаності 25 вчителів загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей в сфері прав людини та протидії дискримінації, підготовити вчителів як тренерів задля популяризації цінностей прав людини у своїх школах. 
До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, що мають бажання передавати отримані знання школярам та провести для них відповідні тренінги. 
Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням https://forms.gle/sdNgMQV1JdyPnrHo6 до 24 липня 2020 року. Результати відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою до 27 липня 2020 року. 

Тренінг є частиною проекту "Амбасадори миру", що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
За додатковою інформацією звертатися до Ольги Донець за адресою: debate@cent.dn.ua 


Для ознайомлення та використання в роботі лист Донецького облІППО від 09.07.2020 №535/08.2 "Про онлайн-курс із мовного менеджменту в освіті" (додається). 
Громадська організація «Український світ» підготувала онлайн-курс із мовного менеджменту в освіті. Курс передбачений насамперед для вчителів-предметників, директорів закладів повної загальної середньої освіти та їхніх заступників.
Онлайн-курс створений на основі багаторічного досвіду реалізації проєкту «Безкоштовні курси української мови» у 30-ти містах країни, підготовки онлайн-платформи для вивчення української мови «Є-мова» (курс «Українська мова за 27 уроків») та інших волонтерських ініціатив.
Тривалість курсу – 54 год. Слухачі, які успішно пройдуть курс, отримають відповідний сертифікат.
Курс безкоштовний. Навчання стартує 15 липня 2020 року.
Записатися на онлайн-курс та дізнатися більше про нього можна за посиланням: https://emova.language-ua.online/courses/EMOVA101. О.Грішко


Для ознайомлення та відповідного реагування лист Донецького облІППО від 09.07.2020 №533/09.1 "Про участь у експертизі підручників для 4 класу" (додається).

Державна установа «Український інститут розвитку освіти» за дорученням Міністерства освіти і науки України визначена експертною установою, що здійснює заходи щодо трансформації системи підготовки та конкурсного відбору українських шкільних підручників. З цією метою формується База експертів навчальної літератури.
Просимо залучити фахівців в галузі початкової освіти, базової середньої освіти, психології, мовної культури, освіти національних меншин, дизайну навчальної літератури, антидискримінаційного законодавства щодо участі у навчанні експертної діяльності та подальшій  експертизі електронних проєктів підручників для 4 та 5-6 класів закладів загальної середньої освіти.
Потенційним експертам необхідно до 20 серпня 2020 року заповнити відповідну анкету за посиланням:   https://uied.org.ua/mon-ta-uiro-formuyut-kreativnu-komandu-fahivcziv-dlya-pidgotovki-do-ekspertno%d1%97-roboti-shhodo-oczinyuvannya-pidruchnikiv-dlya-novo%d1%97-ukra%d1%97nsko%d1%97-shkoli/ .

О.Грішко


Для ознайомлення та врахування в роботі лист департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 08.07.2020 №01-22/1494/0/160-20 "Щодо застосування Порядку організації інклюзивного навчання в закладах позашкільної освіти" (додається). О.Грішко


До уваги керівників ЗЗСО та ЗДО!  Просимо УВАЖНО ознайомитися  з листом щодо впровадження системи НАССР в закладах освіти та пройти  безкоштовне навчання (інструкція додається)Лариса Ольховська, головний спеціаліст УОСМС Волноваської РДА, 0506426202


Просимо ТЕРМІНОВО до 15.00 год. 10.07.2020 р. надати уточнені дані щодо кількості поданих заяв на зарахування до 1 класу та необхідної кількості парт, заповнивши онлайн-таблицю станом на 10.07.2020І.Жежер, М.Бабенко.Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"