Середа, 22.11.2017, 21:37
| RSS
Сайт відділу освіти
Волноваської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 361
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для заступників директорів з навчально-виховної роботи

У категорії оголошень: 6
Показано оголошень: 1-6
Сторінки:


Сортувати по: Даті

Проведення заочних міжнародних конкурсів, присвячених збереженню природних ресурсів та раціональному природокористуванню, що історично склалися на теренах України і сусідніх країн, стає традиційним. У 2017-2018 навчальному році організатори конкурсу, якими виступають Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус- Україна» пропонують новий напрям з вивчення народних традицій щодо ресурсозбереження - збереження водних ресурсів. НЕНЦ та ГО «Екологічний клуб «Еремурус-Україна» за підтримки Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви цим листом оголошують про початок заочного міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання та збереження водних ресурсів» (далі Конкурс). Мета конкурсу: пропаганда ідей сталого розвитку з опорою на краєзнавчі звичаї і традиції щодо використання і збереження водних об'єктів народами, що населяли територію України, Болгарії і Молдови. До участі в Конкурсі запрошуються учні 7-11(12) класів, вихованці професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 18 років включно, які проживають в Україні / Болгарії /Молдові / та представники їх діаспор в інших країнах. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами, грамотами та призами. Педагоги, чиї учні (вихованці) перемогли у Конкурсі, одержують подяки та спеціальні дипломи. Останній термін подачі матеріалів на Конкурс – 1 березня 2018 р. Матеріали надсилати в електронному вигляді за адресою: eremurusua@ukr.net Підсумки Конкурсу будуть оголошені та висвітлені у засобах масової інформації, соціальних мережах та в Інтернеті на відповідних сторінках організаторів конкурсу. Довідки за телефонами: (044) 430-43-90, (контактна особа від НЕНЦ – Радченко Тамара Дмитрівна, e-mail: radchenko@nenc.gov.ua ); (044) 468 74 14 (контактна особа від ГО «Еремурус-Україна» - Мельникова Олена Володимирівна, e-mail: eremurusua@ukr.net ) (додається)

Для заступників директорів з навчально-виховної роботи | Переглядів: 61 | Дата: 13.09.2017 | Коментарі (0)

Для участі у роботі творчої група вчителів української мови та літератури "Готуємося до ЗНО", яка відбудеться 20.09.2017 у м. Волноваха, БДЮТ о 8.30, заповніть, будь ласка, форму. Левітова О.М. Запрошуються вчителі української мови та літератури, що працюють у 10-11 класах.Левітова О.М. 
https://docs.google.com/forms/d/1QRUQbRAHP_gkvddn7lu2w3Bqr2kY8SdsSNCVz9TJIqo/edit

До 10.09.2017р. надати інформацію про вчителів суспільствознавчих дисциплін (додаєтья). Содух Ю.В.


Просимо надати навчальні плани (три екземпляри) на затвердження з 15.08.2017 року та врахувати наступне:

1. Наказом МОН від 11.07.2017 №1015 встановлено неможливість вилучення предметів інваріантної складової, але дозволено зменшення годин не більше ніж удвічі у 1-11 класах;

2. Лист МОН від 31.07.2017 №1\9-419 наголошує на виділенні 35 годин на рік на курс "Культура добросусідства" тим закладам, які його впроваджували раніше.                                                                                                                                                                       Жежер І.В.

 


Взяти до уваги та опрацювати міністерські методичні рекомендації з вивчення усіх навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році.

                                                                                                                                                                                             Жежер І.В.Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.