П`ятниця, 15.11.2019, 10:57
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 416
Статистика

Онлайн всього: 19
Гостей: 19
Користувачів: 0
Форма входу

Вітаємо Вас на сторінці ЗНО!

                                                           

Методист інформаційно-методичного центру
Марченко Ольга Анатоліївна


тел.0502319357

електронна адреса: marchenko_olga74@ukr.net

 

 
Корисні посилання

Нормативно-правова база

http://testportal.gov.ua

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Наказ МОН "Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" від 22.08.2018 року №931

Наказ "Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" від 28.09.2018 року №1036

http://test.dn.ua Cторінки Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти в мережі "Фейсбук"
 

 

 
З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією "EDUGET" створено інноваційний проект з он-лайн підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання "Будь розумним/ Be-Smart", в рамках якого кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови, фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Долучитися до нього можна за посиланням: https://besmart.eduget.com/

                 

 

 

Пробне  ЗНО 2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, а також об’єктивно оцінити свій рівень навчальних досягнень.Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 по 31 січня 2019 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня , з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та запорукою його успішного складання. Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти.

 

 

 

 

 

 

ЗНО-2019 

 

відбудеться з 21 травня до 11 червня 2019 року Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде до 25 березня 2019 року.До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня. Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня, повідомляє Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто завчасно подбати про оформлення ID-картки. Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року http://osvita.ua/school/62413/?fbclid=IwAR2Pqvod_4tIq9NLji2XVBNctH5cVvHpmJL4124I4md8NEjtXklMZm3kZ5k
 

 

 

Скеровуємо лист Донецького РЦОЯО про проведення пролонгованого семінару  для випускників закладів освіти, батьків випускників з питань підготовки та проведення ЗНО-2019, пробного ЗНО та вступної кампанії 2019 року. Просимо довести до відома відповідні категорії, розмістити в куточках "Підготовка до ЗНО", залучити вчителів інформатики для допомоги у користуванні сайтів.

 

До уваги випускників 2019. Інформація про роботу міжнародного освітнього порталу KudaPostupat – Інтернет-довідника для школярів, студентів, абітурієнтів та їх батьків буде корисна під час підготовки до ЗНО.

 

Стаття про правила нарахування балів за завдання ЗНО - 2019

Для реєстрації на ЗНО школярам треба своєчасно оформити ID-картку. Просимо ознайомитись та довести до відома батьків та учнів.

 

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ КРОКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО (додається)

Навчання відповідальних за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти. Лист додається.

 

До 25 лютого 2019 року на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення-перепустки).

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що в особистих кабінетах усіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО були розміщені запрошення-перепустки.

Матеріали інструктажу Старших уструкторів, інструкторів , чергових для роботи на пунктах Пробного ЗНО.

 

До 30 квітня учасники ЗНО отримають запрошення- перепустки 

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє,що до 30 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року будуть розміщені запрошення-перепустки, у яких зазначені адреси пунктів проведення ЗНО.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ доінформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому. Радимо завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для Вашого допуску на пункт тестування.

Також на сайті ДРЦОЯО http://test.dn.ua/ розміщена мережа пунктів проведення ЗНО на травень – червень 2019 року з маршрутами доїзду.

Пропуск учасників ЗНО розпочинається о 10.15 та завершується о 10.50

Нагадуємо, що допуск осіб до пункту тестування здійснюється на підставі наступних документів:

оригіналу Сертифіката 2019 року;

оригіналу паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

запрошення-перепустки.

З 3 до 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3-го травня та триватиме до 20-го травня. 

Інструктаж ЗНО-2019 старших інструкторів, інструкторів та чергових (додається)


Пошук
Календар
$Календарь$
Архів записів
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"