Субота, 20.10.2018, 05:31
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 390
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вітаємо Вас на сторінці ЗНО!

                                                           

Методист інформаційно-методичного центру
Марченко Ольга Анатоліївна


тел.0502319357

електронна адреса: marchenko_olga74@ukr.net

 

 
Корисні посилання

Нормативно-правова база

http://testportal.gov.ua

 

 

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

 

Наказ  МОН "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році" від 16.09.2015року №940

Внесення змін до наказу МОН  "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році від 16.09.2015року №940 " від 08.10.2015року №1050

http://test.dn.ua Лист МОНУ "Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання" від16.10.2015 року 2/2-13-2075-15
 


сторінки Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти в мережі "Фейсбук"

 

 

 

 

 
 
 
 

                 Інформуємо про початок звірки електронної бази даних загальноосвітніх навчальних закладів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням https://zno.testportal.com.ua/schools/login\ за допомогою сервісу " Заклади освіти". На вкладці " Навчальні заклади".  Доступ до сервісу "Заклади освіти " здійснюється за логіном і паролем.  

    
Матеріали вебінарів, які проводилися ДРЦОЯО у грудні місяці 2017 року для закладів загальної середньої освіти, закладів вищої освіти Ви можете знайти на нашому сайті во вкладці «Ознайомитись з новинами». За вказаним посиланням Ви зможете скачати та продивитися матеріали презентацій, які використовувалися при проведенні вебінарів. Назва файлу відповідає дню проведення вебінарів, також в цій папці розміщено матеріали вебінарів, який проводився для слухачів професійно-технічних закладів Луганської області. Скачати презентації за посиланням https://goo.gl/9JQqDa

Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт

Реєстрація учасника для проходження зовнішнього оцінювання передбачає обов'язкову наявність паспорта громадянина України. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки, яким затверджені зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Документ вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Зокрема, норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, скасована.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що відповідні зміни відбулись відповідно до вимог чинного законодавства, згідно з якими паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку.

Виключення щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 02 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів.

 
До уваги відповідальних за проведення реєстрації! на ЗНО 2017!!! За посиланням:https://goo.gl/dBWPsE розміщені матеріали, які допоможуть керівникам закладів освіти, провести реєстрацію учасників ЗНО 2018. Інформація та матеріали постійно оновлюються. Прошу постійно заходити за вищезазначеним посиланням.
Нагадуємо, що до 01 березня 2018 року в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено запрошення-перепустки до пунктів проведення пробного ЗНО та інформацію про сервіс "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання", який  надасть можливість визначити свій рейтинг по результатам складених тестів. Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу та отримати свої результати у визначені терміни.
Лист ДРЦОЯО  про мережу пунктів проведення пробного незалежного оцінювання у 2018 році (додається). 
Матеріали інструктажу13.03.2018 року (додаються)
Матеріали для залучених у роботі на ЗНО -2018 (додаються)
З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією "EDUGET" створено інноваційний проект з он-лайн підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання "Будь розумним/ Be-Smart", в рамках якого кожен учень отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови, фізики, хімії та географії. Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Долучитися до нього можна за посиланням: https://besmart.eduget.com/

 

 
 

 

 

 


Пошук
Календар
$Календарь$
Архів записів
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"