Вівторок, 23.04.2024, 18:25
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 465
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Інші

У категорії оголошень: 26
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 »


Сортувати по: Даті
Для керівників навчальних закладів | Переглядів: 455 | Дата: 26.03.2021 | Коментарі (0)

  В Україні реалізується медико-соціальна дослідницька програма «Українське лонгітюдне дослідження/Ukrainian Longitudinal Study» (детальна інформацію у додатку до листа).

У ході проведення даного дослідження будуть опитані учні 6-7 класів та їх батьки.

                Просимо Вас якомога ширше розповсюдити інформацію про Українське люнгітюдне дослідження серед практичних психологів і соціальних педагогів ЗЗСО.

 Лист КЗ ДНМЦ ПС від 16.03.2021 про реалізацію дослідницької програми "Українське лонгітюдне дослідження"

 


Шановні колеги - дошкільники! Запрошуємо приєднатися до святкування. Ознайомтеся з матеріалом:

Про підготовку відеоматеріалів від ЗДО до заходу «Святкування дня народження Афлатуна»

 

Н. Ганзуля


Щодо проведення онлайн-конкурсів «Рятівник», «Впоряд» в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  для середньої та старшої вікових груп

Пропонуємо здійснити заходи щодо участі у обласному етапі в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») роїв середньої вікової групи (11-14 років) та старшої вікової групи (15-17 років). Склад рою – 8 осіб (не менше 2-х осіб протилежної статі).

Реєстрація роїв відбувається за онлайн-формою на сайті Донецького ОЦТК https://doctk.klasna.com/ до 10.03.2021 р. Керівник рою, після онлайн-реєстрації отримує код участі та зареєструє джур у сервісі CLASSROOM. Під час реєстрації рої надсилають на електрону адресу: donobldzura@gmail.com скан-копію паспорту рою (обов’язково з фото 3х4 кожного учасника навпроти прізвища для можливості ідентифікації під час онлайн-конкурсів)

Умови онлайн-конкурсу додаються.

Про участь у конкурсах повідомити відповідальну особу за № тел. або на електронну адресу: volnovddut@ukr.net  з поміткою «Джура».

Відповідальна особа:                       О. Делекторська 050-221-62-23

 

Н. Ганзуля


Про курси для вчителів НУШ код 3.5.1. (3) та 3.5.1.(4)

Шановні колеги, неохідно згідно списків зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSeklqqdylhbw8jF2-Be3I1td5e2Pf3IJOrPE4NJt2CDA40n2w/formResponse

Після чого отримаєте алгоритм дій від керівника курсів. 

Н. Ганзуля

 


Важлива інформація! 

Шановні колеги! Донецьким ОІППО в листі "Про проведення підвищення кваліфікації керівних, методичних і педагогічних працівників  у березні 2021", надано посилання для реєстрації на курси за усіма кодами. Зверніть увагу: ця форма реєстрації буде дійсна для курсів не тільки у березні, а й у наступні місяці. Для реєстрації потрібно знати код курсів та прізвище керівника курсів.

Прошу скопіювати та зберегти це посилання:

https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSeklqqdylhbw8jF2-Be3I1td5e2Pf3IJOrPE4NJt2CDA40n2w/formResponse

Н. Ганзуля


Для керівників навчальних закладів, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в школі!

На виконання наказу директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 04.01.2021 №1/163-21-ОД «Про затвердження Плану обласних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», Донецьким обласним еколого-натуралістичний центром  у березні 2021 року буде проводиться обласний конкурс учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я» . Запрошуємо до участі у відбірковому етапі Конкурсу, для цього необхідно до 12 березня 2021 року зареєструватися в режимі он-лайн на сайті Донецького обласного еколого-натуралістичного центру за посиланням.

Умови  участі розміщено в додатку.

За додатковою інформацією звертатися: методист РПЗ «Донський ЕНЦ»

Литвин Ірина Петрівна, тел.. 0502139400


Для керівників навчальних закладів,

заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів

 та відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в школі!

На виконання наказу директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 04.01.2021 №1/163-21-ОД «Про затвердження Плану обласних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», відповідно до Положення про Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста», Донецьким обласним еколого-натуралістичний центром  з 11 лютого по 12 березня 2021 року буде проведено  обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2021» за темою «Збереження біорізноманіття».  Запрошуємо до участі у районному етапі конкурсу. Роботи  та заявки надсилати до 1 березня 2021 року  на електронну адресу denc_donskoe@ukr.net

Умови  участі розміщено в додатку.

За додатковою інформацією звертатися: методист РПЗ «Донський ЕНЦ» Литвин Ірина Петрівна, тел.. 0502139400


1-20 21-26

Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"