Понеділок, 24.07.2017, 15:46
| RSS
Сайт відділу освіти
Волноваської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 345
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
Форма входу

Освітні округи

Шановний гість, ви завітали до сторінки "Освітній округ"

 

ОСВІТНІЙ ОКРУГ ЯК НОВА МОДЕЛЬУПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ

         На сьогоднішній день в освітній галузі є необхідність упровадження освітніх округів як прояв нового підходу до управління і розвитку освіти на місцевому рівні: безпосереднього управління діяльністю загальноосвітніх навчальних закладів та створення умов для оптимального функціонування і розвитку. Освітній округ – один із прикладів горизонтальної форми самоврядування та кооперації в освіті. Шкільні освітні округи – це плацдарм для справжньої профільної освітньої мережі.

Склад освітніх округів Волноваського району

 

Округ №1

1. Волноваський ліцей Волноваської районної ради – опорна школа

2. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

3. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

4. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

5. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

6. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

7. Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7

8. Волноваська вечірня -змінна школа

9. ДНЗ №2 м.Волноваха

10.  ДНЗ №3 м.Волноваха

11.  ДНЗ №7 м.Волноваха

12.  ДНЗ №8 м.Волноваха

13.  ДНЗ №47 м.Волноваха

14.  ДНЗ №48 м.Волноваха

15.  Волноваський БДЮТ

16.  Волноваська СЮТ

Округ №2

1. Донська ЗОШ І-ІІІ ступенів - опорна школа

2. Свободненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3. Октябрьська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4. Прохорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5. Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

6. Старогнатівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. ДНЗ №72 с.Донське

8. ДНЗ №63 с. Прохорівка (сезонний)

9. ДНЗ «Колобок» с.Старогнатівка

10. Донський ЕНЦ

Округ №3

1. Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – опорна школа

2. Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

3. Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4. Любівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5. ДНЗ №23с. Оленівка

6. ДНЗ №24 с. Оленівка

7. ДНЗ №56 с.Андріївка

Округ №4

1.Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорна школа

2.Єгорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.Валер*янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Кирилівський НВК

5.Новоандріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.Степнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.ДНЗ №32 с.Степнє

8.ДНЗ №37 с.Єгорівка (сезонний)

9.ДНЗ №60 с.Валер*янівка (сезонний)

Округ №5

1.Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – опорна школа

2.Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ №2

3. Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4. ДНЗ №25 с.Ольгинка

5. ДНЗ №20 с.Новотроїцьке

6.ДНЗ №19 с.Новотроїцьке

7. Новотроїцька ЗОШ І-ІІ ступенів-інтернат

Округ №6

1. Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - опорна школа

2.Зачатівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

3. Рівнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Вільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.ДНЗ №34 с.Зачатовка

6.ДНЗ №38 с.Рівнопіль

7.ДНЗ №43 с. Вільне

Округ №7

1.Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- опорна школа

2.Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

3.Микільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Благодатненська ЗОШ І-ІІ ступенів

5.ДНЗ №30 с.Володимирівка

6.ДНЗ №41 с.Микільське

Округ №8

1.Рибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорна школа

2.Ближненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Новогнатівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5. Бугаська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.ДНЗ №54 с. Рибинське

7.ДНЗ №52 с.Ближнє

8.ДНЗ №44 с.Новогнатівка

9.ДНЗ №42 с.Миколаївка

10. ДНЗ №67 с.Бугас

Округ №9

1.Хлібодарівський НВК  - опорна школа

2.Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.Кіровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.Краснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.ДНЗ №6 с.Златоустівка

6. ДНЗ №45 с.Краснівка

7.Будинок дитячої творчості с.Хлібодарівка

Округ № 10

1.Привільненська ЗОШ – опорна школа

2.Новоолексіївська ЗОШ І-ІІ ступенів

3.Анадольський НВК

4.Виноградненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5. Павлопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6. Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Комінтернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8. Широкинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9. ДНЗ №51 с.Привільне

10. ДНЗ №69 с.Новоолексіївка

11.Виноградненський ДНЗ

12. Лебединський ДНЗ

13. Комінтернівський ДНЗ

14. Широкинський ДНЗ

15. Павлопільський ДНЗ

Округ №11

1.Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорна школа

2.Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.Бахчовицька ЗОШ І-ІІ ступенів

4.Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.Кам*янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6. Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Чермалицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

8. Мирненський ДНЗ

9.Андріївський ДНЗ

10.Бахчовицький ДНЗ

11.Гранітненський ДНЗ

12.Кам*янський ДНЗ

13. Новоселівський ДНЗ

14. ДНЗ с.Новоселівка Друга

15. Степанівський ДНЗ

16. Чермалицький  ДНЗ

17.Орловський ДНЗ

 

 
Нормативна база
Положення про освітній округ

 

 
   
 
 
 
 
 
 
   

Пошук
Календар
$Календарь$
Архів записів
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.