Середа, 22.11.2017, 21:33
| RSS
Сайт відділу освіти
Волноваської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 361
Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

Всеукраїнський конкурс есе "Я-європеєць"!
01.11.2017, 10:11
Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серця до серця" на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спильно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017-березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе "Я-європеєць"(далі-Конкурс).
Основним завданням Конкурсу є:
-розвиток у дітей активної життевої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;
- формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;
- підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литьвської Республіки серед молодих учасників.
1.Роботи учасникив Конкурсу в строк до 15 січня 2018 року надіслати на електронну адресу: sodyx0479@ukr.net У роботі обовязково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населенний пункт, район, місто,область) та контакти (телефон та електронна адреса (e-mail).
2.Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів загальних і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.
3.Есе має виражати індивідуальниі погляди автора на запропоновану тему. У співвідношенні об*єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої-з власними роздумами. Есеїсторичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.
4.До участі в Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе - Times New Roman,14nm. Поля сторінок: ліве-3см, праве - 1см, нижнє, верхнє - 2 см.
5. У супровідному листі до есе зазначаються:
- відомості про автора (прізвище, ім*я, по батькові,клас,район, вік, контакти);
- повне найменування навчального закладу (населенній пункт, район,область);
- відомості про керівника (у разі наявності).
Додав: Lenchiksun |
Переглядів: 53 | Розміщено до: 01.12.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.