Середа, 20.03.2019, 15:01
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 406
Статистика

Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

Про вибір підручників
13.03.2019, 10:07

Електронні версії фрагментів оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», будуть розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (далі – ІМЗО) у вільному доступі з 12 березня 2019 року за посиланнямlib.imzo.gov.ua  у розділі «Конкурс підручників».

До 24 березня 2019 року ЗЗСО, ЗПТО та ЗВО оприлюднюють протокол педагогічної ради на своєму веб-сайті.

Будь-яка зміна вибору ЗЗСО, ЗПТО та ЗВО не допускається.

Наголошуємо:

1. Конкурс підручників для учнів 6 та 11 класів (II етап) та замовлення підручників відбуватимуться одночасно.

2. Заклади освіти разом з основним підручником роблять вибір альтернативних на випадок, якщо обрані підручники через малу кількість замовлення не друкуватимуться за державні кошти. У цьому разі заклади освіти отримають альтернативний підручник.

3. Рішення щодо вибору підручників затверджується педагогічною радою та оприлюднюється до 24 березня 2019 рокуна сайті закладу освіти (у разі його відсутності - на сайті органу управління освітою),

4. Будь-яка зміна вибору закладом освіти автора підручника не допускається. Кожний факт зміни вибору розглядатиметься на Колегії МОН України.

5. Кількість примірників кожного з підручників має відповідати реальному вибору ЗЗСО, ЗПТО та ЗВО і визначається як фактична кількість учнів у 5 та        10 класах  та кількість учителів, які викладають у 5 та 10 класах даного закладу освіти у 2018/2019 навчальному році, ураховуючи вибраний рівень у 10 класі  (рівень стандарту чи профільний рівень, стандарт + профіль = контингент). Резерв 20% замовлення підручників буде створюватися в автоматичному режимі.

6. Опорні ЗЗСО оформлюють вибір електронних версій оригінал-макетів підручників у тому числі й для своїх філій.

7. Керівники закладів освіти несуть персональну відповідальність за достовірність результатів вибору підручників та своєчасність їх оформлення.

8. Спеціальна форма вибору підручників заповнюється у програмі «КУРС: Школа» (Курс: Сайт для ЗПТО та ЗВО) та надсилається на портал ІСУО (ДІСО) до 24 березня 2019 року. У випадку допущення помилок під час заповнення форми заклад освіти має можливість до 24 березня 2019 року надіслати повторно форму на портал ІСУО (ДІСО) без погодження з ІМ ЗО.

9. До 18 березня 2019 року заклади освіти передають результати вибору проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника в паперовому та електронному вигляді (excel-формат)  на e_jdanova@ukr.net.О.Жданова

Додав: Lenchiksun |
Переглядів: 23 | Розміщено до: 13.04.2019 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"