Середа, 22.11.2017, 21:36
| RSS
Сайт відділу освіти
Волноваської РДА

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 361
Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

До уваги учителів фізичної культури, які беруть участь у конкурсі «Учитель року»!
14.11.2017, 15:22

Конкурс буде проходити на базі Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 22, 24,27 листопаду 2017 року. 22 листопада 2017 року, початок 10.00.  1. Конкурсне випробування щодо виявлення фахового рівня педагога(тестування). 2. Конкурсне випробування «Методичний практикум». складення за обраною в результаті жеребкування темою у вигляді дорожньої карти, що репрезентуватиме методичну підготовку вчителя до навчання учнів елементам видів рухової діяльності відповідно до модулів навчальної програми. Із модулів «Легка атлетика», «Гімнастика», «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Туризм», «Рухливі ігри», «Хортинг» будуть обрані теми уроків і рік вивчення модулю за жеребкуванням. Учасник складає «Дорожню карту», яка являє конкретний план або поетапний алгоритм виконання конкретних дій по досягненню поставленої мети уроку, спрямований на підвищення ефективності та якості уроку, у якому показує найефективніші форми, методи та прийоми досягнення результату.

«Дорожня карта» може бути представлена у вигляді блок-схеми, малюнку, інфографіки, ментальної карти.

3. Конкурсне випробування «Практична робота». Організація роботи з учнями з виконання фізичних вправ підготовчої частини уроку за темою, обраною в результаті жеребкування. Учасник упродовж визначеного часу описує у вигляді конспекту частини уроку свої дії та дії учнів. Зміст підготовчої частини уроку повинен бути узгоджений з основною діяльністю учнів на уроці. Підбір вправ для цієї частини уроку за змістом i характером фізичних навантажень повинен відповідати особливостям (технічним, фізичним) основних вправ.

24,27 листопада 2017 року:

1. Урок. Теми конкурсних уроків обираються фаховим журі відповідно до чинної навчальної програми за період з вересня 2017 року до часу проведення конкурсних уроків і розподіляються шляхом відкритого жеребкування напередодні. Урок має розкрити тему в контексті представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій і здатності продукувати нові.

2. Презентація «Навчальний проект» (домашнє завдання). Виступ у супроводі електронної презентації проекту (5-7 слайдів). Теми проектів з проблемних питань навчального предмета з урахуванням їх актуальності, вміння конкурсантів проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. Охмуш І.М.

 

 

 

 

 

Додав: Lenchiksun |
Переглядів: 74 | Розміщено до: 14.12.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.