Субота, 20.04.2019, 10:06
| RSS
Сайт  управління освіти, 
сім'ї, молоді та спорту
Волноваської РДА

Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 407
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для керівників навчальних закладів

У категорії оголошень: 185
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »


Сортувати по: Даті

Про проведення обласного фестивалю мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою»

Для керівників навчальних закладів | Переглядів: 8 | Дата: Вчора | Коментарі (0)

До відома батьків дітей (осіб які їх замінюють), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Терміном з 03 по 20 травня 2019 року в Центрі реабілітації дітей «Сергіївка», Одеська область, планується проведення курсу реабілітації дітей. Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрологіїї та лікуванні нейромоторних порушень.Звертаємо увагу, що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 070/о), лист щеплень та довідка про епід. оточення.Оплата проїзду до м. Одеса (см і. Ссрпївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.Батькам дітей зазначеної категорії для подачі заяви необхідно звернутися до відділу оздоровлення дітей та пільгової категорії населення УСЗН за адресою: м. Волноваха, вул. Гагаріна, 36(каб. 18). Лариса Коле.


ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗЗСО! Просимо надати інформацію про ОСТАТОЧНІ зміни, які треба внестив базу даних випускників!!!Ольховська Л.


Запрошення на Саміт позитивних вчителів м.Львів. Список осіб додається.


Надати інформацію, щодо кабінетів інформатики до 19.04.2019 року за формою.Ю. Шилова


Звернути увагу на лист щодо запрошення до м. Львову на захід "Саміт позитивних освітян"  (додається).


Увага! Сертифікат Чубар Віри Анатоліївни, яка пройшла підготовку вчителів англійської мови НУШ, необхідно забрати в ІМЦ. О.Шахматова.

 


Донський еколого-натуралістичний центр доводить до вашого відома про проведення весняних акцій 


Директорам шкіл, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам шкіл району

Запрошуємо взяти участь у районному етапі  ІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»(умови додаються)

 

Фото роботи  та заявку ( 1 робота – від школи) надсилати на електронну адресу Донського ЕНЦ: denc_donskoe@ukr.net до 5 травня  2019 року.

Контактна особа:

Шульгіна Валентина Олександрівна, директор Донського ЕНЦ,

тел.. 0958782532

Литвин Ірина Петрівна, методист Донського ЕНЦ,

тел.. 0502139400


До уваги керівників ЗЗСО, які у 2015 році перейшли на навчання українською мовою, та у зв*язку з недостатньою кількістю підручників з українською мовою навчання. Сьогодні до 15.00 години заповнити форму щодо забезпечення підручниками учнів 4 класів з українською мовою навчання! До наданої таблиці ставимо кількість, якої не вистачає на наступний навчальний рік, якщо класи забезечені, ставимо цифру 0 (нуль), щоб було зрозуміло, що ці підручники є у закладі. У зв*язку з не допощенням нецільового використання бюджетних коштів обов*язково перевірити по накладним кількість отриманих підручників для учнів 4 класів у 2014 навчальному році. Ю.Шилова


До уваги практичних психологів та соціальних педагогів!

Просимо заповнити таблиці, які надано Донецьким обласним навчально-методичним центром психологічної служби. 

Заповнені таблиці надіслати на електронну пошту olga_medvedeva86@ukr.net до 22.04.2019р.   О.Медведєва 


До уваги шкіл, які подали заявки на участь у районному турі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних!. Конкурс відбудеться 26.04.2019 о 10.00 у Волноваському БДЮТ.


Увага! Просимо надати інформацію  до 25 квітня 2019 для довідника «Успішні практики участі учнівської молоді у житті школи і громади». Формат подання матеріалів додається. Матеріали надавати на електронну пошту vlapon@ukr.netОльховська Л.


Увага! До 18.04.2019 року 14.00 години  надати дислокацію пришкільних таборів за формою, та про учнів пільгової категорії за формою2 Ю.Шилова


До уваги ЗЗСО, учні яких є переможцями конкурсу "Схід і Захід разом". 19.04.2019 о 13.00 року у м. Волноваха в концертній залі Волноваського районного центру культури й дозвілля відбудуться батьківські збори з приводу поїздки дітей до міст-побратимів Західної України на Великодні свята . Народний депутат України Дмитро Лубінець запрошує на зустріч  батьків, супроводжуючих та переможці конкурсу "Схід та Захід разом".

(Наказ УОСМС розміщено на  сайті  ( наказ № 183 від 09.04.2019)--

Марченко Ольга м.т.0502319357


До уваги практичних психологів ЗЗСО та ЗДО м.Волноваха

Запрошуємо Вас взяти участь у міжсекторальній консультації з питань запобігання гендерно зумовленому  насильству, що відбудеться у м.Волноваха в рамках проекту «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні». Організатори консультації – Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».

Захід відбудеться 17 квітня 2019 року о 10:00 у залі засідань Волноваської військово-цивільної адміністрації (м. Волноваха, вул.Центральна, 88, 2-й поверх).

Просимо підтвердити учать за телефоном 0666843710 – Ольга.


До уваги заступників директорів з ВР.   18.04- нарада заступників директорів з виховної роботи о 8.30 у Волноваській ЗОШ І-ІІІ ст.№5. 


До уваги керівників та вчителів історії.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 10 квітня 2019 року № 1/9-240 «Щодо проведення конкурсу» Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпро) проводять ХVІ Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

З умовами проведення можна ознайомитись за посиланням:

 https://drive.google.com/drive/folders/1Pff3oJRGEsT2FFyFaQhR513WzIG2EVav?usp=sharing

О.Медведєва


До уваги керівників закладів освіти.

18.04.2019 року Волноваським ПТУ заплановано відвідати заклади освіти Волноваського району з метою профорієнтації  випускників. Просимо сприяти зустрічі.   Н.ПрокоповаПошук
Друзі сайту
Сайт методиста ІМЦ Левітової О.М.

Блог "На допомогу вчителю НУШ"